Zgłoszenia prac do Nagrody im. Mariana Sokołowskiego

Fotografia Mariana SokołowskiegoZapraszamy naszych Absolwentów i Absolwentki do zgłaszania prac magisterskich obronionych w Instytucie Historii Sztuki UJ w roku akademickim 2021/2022 (prace obronione w okresie od 1.10.2021 do 30.09.2022) oraz 2022/2023 (prace obronione w okresie od 1.10.2022 do 31.10.2023) do konkursu o Nagrodę im. prof. Mariana Sokołowskiego.

Do konkursu może zostać zgłoszona praca magisterska obroniona w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego (w tym prace przygotowane w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych) z zakresu historii sztuki dawnej, nowoczesnej i współczesnej, kuratorstwa, ochrony dóbr kultury, a także prace o charakterze interdyscyplinarnym.

Pracę zgłasza Absolwent bądź Absolwentka. Zgłoszenie musi mieć kontrasygnatę promotora bądź dyrektora Instytutu Historii Sztuki UJ.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada 2023 r.

Informacje: dorota.jedruch@uj.edu.pl

Do pobrania: Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Pozostałe informacje o Nagrodzie w osobnej zakładce.

Data opublikowania: 18.10.2023
Osoba publikująca: Wojciech Walanus