Odszedł Profesor Tomasz Gryglewicz

więcej o Odszedł Profesor Tomasz Gryglewicz

9 grudnia o godzinie 18:00, w Sali Lanckorońskich
więcej o Zapraszamy na promocję książki prof. Marcina Fabiańskiego "Sen w rzeźbie nagrobnej Bartłomieja Berrecciego"

więcej o Prof. dr hab. Jan K. Ostrowski laureatem nagrody Wydziału I PAN w zakresie historii sztuki

więcej o Prof. dr hab. Marek Walczak wybrany na wiceprezesa Stowarzyszenia Historyków Sztuki

11-12 listopada 2022, na Uniwersytecie w Heidelbergu
więcej o Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt.: "Genoa and Its Colonies in the Black Sea and the Eastern Mediterranean, 13th to 16th Century. People, Power, and Art"

Zarządzenie nr 121 i 122 Rektora UJ z dnia 4 października 2022

w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 oraz dodatkowych dni wolnych od zajęć
więcej o Zarządzenie nr 121 i 122 Rektora UJ z dnia 4 października 2022

Zmiana instytutowego koordynatora Programu Erasmus+

od października 2022
więcej o Zmiana instytutowego koordynatora Programu Erasmus+

Zapraszamy na sesję "Kraków miasto witraży"

6 października 2022, o 15:00 do sali miedzianej Pałacu Krzysztofory
więcej o Zapraszamy na sesję "Kraków miasto witraży"

więcej o Właśnie ukazała się książka Joanny Utzig "Simplices fenestrae cistercienses. Geneza, treści ideowe i źródła estetyczne przeszkleń witrażowych w kościołach i klasztorach cystersów do połowy wieku XIII"

więcej o Dr Agata Dworzak laureatką stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców