Informujemy

Informujemy, że w związku z falą krytyki działań Instytutu Historii Sztuki UJ prowadzoną na Instagramie, w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Dyrekcji Instytutu z Panią Dziekan Judytą Rodzińską-Nowak oraz przedstawicielami Samorządu Studenckiego i Kół Naukowych Ochrony Dóbr Kultury i Historii Sztuki. Trwało ono prawie 2,5 godziny i pokazało, że żadna ze stron nie postrzega problemów jednostronnie. Ustaliliśmy, że w najbliższym czasie w Instytucie odbędą się spotkania wszystkich zainteresowanych Studentów z panią Dziekan Judytą Rodzińską-Nowak i przedstawicielami Samorządu Studenckiego w obecności "mediatorów" w postaci pracowników Instytutu cieszących się zaufaniem studentów. Mamy nadzieję, że uda się w ten sposób dojść do konstruktywnych wniosków i wypracować rozsądny program korekty systemu studiów.

Dyrekcja IHS UJ

Data opublikowania: 29.04.2022