Serdecznie zapraszamy na promocję najnowszej książki Marka Walczaka "Do źródła"

Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ serdecznie zaprasza na promocję najnowszej książki dr. hab. Marka Walczaka, prof. UJ, pt. Do źródła, wydanej jako dziewiąty tom serii „Studia z historii sztuki dawnej Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Muzeum Narodowego w Krakowie”.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia, o godz. 18:00 w Sali Lanckorońskich w Instytucie (wejście od krużganków). Po prezentacji i dyskusji możliwy będzie książek Wydawnictwa Towarzystwa Naukowego Societas Vistulana.

Publikacja Do źródła dofinansowana ze środków Wydziału Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego jest wspólnym projektem wydawniczym Towarzystwa Naukowego „Societas Vistulana”, Wydziału Historycznego UJ oraz Muzeum Narodowego w Krakowie.

Podczas spotkania obowiązują wszystkie aktualnie stosowane zasady sanitarne. Uczestników obowiązuje zakrywanie ust i nosa maską, zgodnie z obowiązującymi przepisami w szczególności w przestrzeni użytkowanej wspólnie tj. na korytarzach, schodach, w salach, a po wejściu do sali obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

Data opublikowania: 29.11.2021