Serdecznie zapraszamy na obrady konferencji "Sztuka jako rzeźba społeczna" w ramach obchodów 100. urodzin Josepha Beuysa

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową Sztuka jako rzeźba społeczna, organizowaną przez Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Goethe-Institut Kraków, która odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 w Instytucie Historii Sztuki UJ w Krakowie w Sali Lanckorońskich.

Konferencja jest jednym z wydarzeń wchodzących w skład obchodów 100. urodzin Josepha Beuysa, organizowanych przez Goethe-Institut Kraków oraz Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego pod wspólnym hasłem Beuys.Artysta.Szaman.

Program konferencji w załączeniu.

Data opublikowania: 19.11.2021