WYKŁAD INAUGURACYJNY dla studentów I roku studiów I stopnia Historii Sztuki i ODK

Serdecznie zapraszamy studentów I roku studiów I stopnia historii sztuki i ochrony dóbr kultury na wykład inauguracyjny, który odbędzie się 1 października w Sali Lanckorońskich Instytutu Historii Sztuki (1 piętro, wejście z krużganków).

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne zapraszamy Państwa do udziału w wykładzie w 2 grupach:

o godz. 11:00-12:30 studenci historii sztuki

o godz. 15:00-16:30 studenci ochrony dóbr kultury

Sala będzie otwarta na pół godziny przed wykładem. Prosimy studentów by nie gromadzili się wcześniej na korytarzu lecz w miejscach pozwalających zachować dystans społeczny (np. na dziedzińcu). Uczestników obowiązuje zakrywanie ust i nosa maską, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza w przestrzeni użytkowanej wspólnie tj. na korytarzach, schodach, w salach. Po wejsciu do sali obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

Jednocześnie ponawiamy apel, skierowany do całej Społeczności naszego Wydziału, by wszyscy, którzy jeszcze nie zaszczepili się przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, uczynili to jak najprędzej, mając na uwadze własne dobro i wspólne bezpieczeństwo, a także powrót do normalnego życia akademickiego.

Dyrekcja Instytutu Historii Sztuki

Data opublikowania: 22.09.2021