Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wyróżniających się Studentów studiów II stopnia oraz wybitnych Studentów studiów I stopnia, którzy uzyskają dyplom przed zakończeniem rekrutacji, do ubiegania się o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych. Jeśli interesuje Cię praca badawcza, rozwój zainteresowań naukowych, włączenie się w międzynarodowe kształcenie oraz prowadzenie badań - SDNH UJ jest świetnym miejscem do realizacji ambitnego projektu doktorskiego.

Szczegóły rekrutacji w trybie zwykłym znajdują się na stronie Szkoły pod tym linkiem

Kandydaci zainteresowani stypendium w grantach mogą sprawdzić ofertę Szkoły pod tym linkiem.

Uwaga: Składanie dokumentów w systemie IRK już się rozpoczęło i trwa do 10 czerwca 2021 roku.

Kandydaci kończący studia II stopnia mogą ubiegać się o przyjęcie do Szkoły bez dyplomu w momencie składania dokumentów. Warunkiem uzyskania wpisu do Szkoły jest dostarczenie dyplomu (już po rekrutacji).

Wybitni Kandydaci będący na pierwszym roku studiów II stopnia mogą ubiegać się o przyjęcie do Szkoły w trybie przewidzianym w ustawie i uchwale Senatu UJ (poprzez dodatkowe opinie wybitnych badaczy).

Wybitni Kandydaci ze studiów I stopnia mogą ubiegać się o przyjęcie do Szkoły tylko wówczas gdy są beneficjentami programu MEiN „Diamentowy Grant” lub uzyskają dyplom przed zamknięciem systemu 10 czerwca 2021 roku.

23 marca 2021 roku odbędzie się pierwszy Webinar informacyjny dotyczący rekrutacji. Szczegóły wkrótce!

Szczegółowe informacje dostępne u Kierowników Programów oraz w Biurze Szkoły:

Archeologia - dr hab. Marcin Przybyła, prof. UJ
Filozofia - dr hab. Michał Bohun, prof. UJ