WYKŁAD INAUGURACYJNY dla studentów I roku studiów I stopnia Ochrony Dóbr Kultury i Historii Sztuki

Serdecznie zapraszamy studentów I roku studiów I stopnia ochrony dóbr kultury i historii sztuki na wykład inauguracyjny, który odbędzie się 1 października w Sali Lanckorońskich Instytutu Historii Sztuki (1 piętro, wejście z krużganków).

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne zapraszamy państwa do udziału w wykładzie w 3 grupach:

o godz. 10:00 studenci historii sztuki o nazwiskach od A do L

o godz. 12:30 studenci ochrony dóbr kultury

o godz. 16:30 studenci historii sztuki o nazwiskach od Ł do Z

Sala będzie otwarta na pół godziny przed wykładem. Prosimy studentów by nie gromadzili się wcześniej na korytarzu lecz w miejscach pozwalających zachować dystans społeczny. Uczestników obowiązuje noszenie masek ochronnych i stosowanie się do innych instrukcji sanitarnych ogłoszonych w Instytucie.

Dyrekcja Instytutu Historii Sztuki

Data opublikowania: 15.09.2020