Właśnie ukazał się Katalog Fototeki Instytutu Historii Sztuki UJ!

Z dumą i przyjemnością informujemy, że właśnie ukazał się Katalog Fototeki Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego: Fotografie dzieł sztuki polskiej wykonane przed rokiem 1900, pod redakcją Wojciecha Walanusa, wydany przez Agencję Reklamową iMEDIUS.

Obszerna książka składająca się na wstępie z artykułów poruszających różne aspekty fotografii w historii i metodologii historii sztuki oraz z pełnego katalogu fotografii dzieł sztuki polskiej wykonanych przed rokiem 1900, powstał w ramach projektu badawczego "Fotografie dzieł sztuki polskiej w zbiorach Fototeki Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Opracowanie naukowe, digitalizacja i wydanie katalogu", realizowanego przez dr Wojciecha Walanusa, a finansowanego przez Narodowy Program Rozwoju Humanistyki.

Serdecznie gratulujemy i polecamy!

Data opublikowania: 10.08.2019