[studenci] Program ERASMUS+ Praktyki 2016/2017 - IV rekrutacja (dodatkowa)

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że tylko do 21 kwietnia 2017 r. trwa IV (dodatkowa) rekrutacja na dofinansowanie wyjazdu na praktykę zagraniczną w ramach Programu ERASMUS+ Praktyki 2016/2017.

Na praktykę można wyjechać do zagranicznej instytucji, np. przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit, na uczelnię oraz do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale itp.).

Wyjazd możliwy jest do 32 krajów programu: 27 państw członkowskich Unii Europejskiej, Islandia, Liechtenstein, Norwegia, Turcja, była Jugosłowiańska Republika Macedonii.

W zależności od kraju, w którym realizowana będzie praktyka, stypendium może wynieść od 400 EUR do 600 EUR na miesiąc.

Minimalny okres dofinansowania wynosi dwa miesiące (60 dni), a maksymalny okres dofinansowania wynosi trzy miesiące (90 dni).

Wyjazd na praktykę musi zostać zrealizowany w okresie między 15 maja 2017 r. a 15 września 2017 r.

W rekrutacji mogą brać udział studenci i doktoranci wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej http://www.dmws.uj.edu.pl/wyjezdzajacy-studenci/erasmus-praktyki.

Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji!!!

Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej

Uniwersytetu Jagiellońskiego