Kwalifikacja na wyjazdy pracowników w ramach Programu Erasmus+ Mobilność z krajami partnerskimi

Szanowni Państwo,

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ ogłasza konkurs na 1-tygodniowe wyjazdy w celach dydaktycznych i szkoleniowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach Programu Erasmus+ Akcja Mobilność z krajami partnerskimi (KA 107).
Zgłoszenia na wyjazd prosimy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej w terminie od 13 grudnia 2016 r. do 20 stycznia 2017 r.

Prosimy pamiętać, że zgłoszenie na wyjazd powinno zawierać następujące dokumenty:

a. Uzupełnione zgłoszenie na wyjazd w celach dydaktycznych lub szkoleniowych podpisane przez kandydata oraz kierownika macierzystej jednostki,

b. Indywidualny programu nauczania lub szkolenia: Mobility Agreement-Staff Mobility For Teaching /Mobility Agreement-Staff Mobility for Training –uzgodniony i podpisany przez uczestnika programu oraz kierownika macierzystej jednostki.

c. Certyfikat znajomości języka obcego lub oświadczenie o znajomości języka, będące częścią formularza aplikacyjnego.

Priorytetowo będą traktowane osoby, które na etapie aplikacji przedłożą: Mobility Agreement-Staff Mobility for Teaching /Mobility Agreement-Staff Mobility for Training podpisany również przez osoby upoważnione ze strony uczelni partnerskiej lub inne potwierdzenie o przyjęciu np. list zapraszający, e-mail z potwierdzeniem itp.

Pracownik może ubiegać się wyłącznie o jeden wyjazd.

Zgłoszenia osób, które otrzymały finansowanie w dwóch poprzednich rundach konkursu Mobilność  z krajami partnerskimi (KA 107) rozpatrywane będą w drugiej kolejności.

Wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku oraz szczegółowe informacje o konkursie  dostępne są na stronie internetowej Działu Współpracy Międzynarodowej pod adresem: http://www.erasmus.dwm.uj.edu.pl/konkurs-2016/2017-i-2017/2018
Realizacja wyjazdu może nastąpić w semestrach:  letnim roku akademickiego 2016/2017 lub  zimowym roku akademickiego 2017/2018

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela

Izabela Zawiska,